פתח תפריט ☰
ELEL.co.il בלוג מאמרים ישראלי

רעיונות לוולנטיין

רעיונות לוולנטיין

306 מילים

אז חג האהבה מתקרב, ובטח בת הזוג מצפה שתקטוף עבורה את הירח. טוב, אין צורך להגזים אבל בדרך כלל הבחורות רוצות לראות שאנו נותנים חשיבות לאירועים שכאלו ומשקיעים בהם. וכאשר אנו אומרים משקיעים, איננו מתכוונים בכסף. הדבר הכי קל הוא לרכוש מתנה ולצאת ידי חובה. אמנם אם לא תהיה מתנה, הבחורה תתאכזב, אך בוודאי שלא תסתפק אך ורק במתנה. עליכם להשקיע במשהו רומנטי.

אין לכם רעיונות? הרשו לנו לעזור לכם

רעיונות לוולנטיין דיי

  • באקט ליסט‘ – לכל אחד יש חלומות, אבל בחג האהבה זהו הזמן לחשוב על החלומות המשותפים שלכם בתור זוג. מהם היעדים המשותפים שלכם, רשמו אותם על פתק ושימו בתוכו את כל הכוונה. אולי תרצו לעשות זאת במחברת. מה החלומות שלכם, האם טיול משותף לניו זילנד? האם תרצו ילד בשנה הקרובה?
  • ארוחת בוקר במיטה – זה יכול להיות רעיון מעולה להתחיל את היום באנרגיות חיוביות, וספתח לבילוי של הערב. אתה יכול להפתיע את בת הזוג בארוחת בוקר טעימה שתגיש למיטה. כמובן לפי הטעם האישי ולפי כישרונות הבישול שלך. למזלך, ארוחת בוקר זה לא דבר שקשה להכין.
    לשחזר את הדייט הראשון – ארוחה רומנטית היא דבר אידאלי עבור וולנטיין, אבל בשביל להפוך את זה למשהו קצת יותר עמוק, תוכלו לחזור לאותו המקום בו עשיתם את הדייט הראשון. תוכלו לחלוק זיכרונות מהרגע שרק הכרתם.
  • להכין פלייליסט של השירים שלכם – זוכר את השיר במועדון שרק הכרתם? את השיר שתמיד אהבתם לשמוע ביחד? את השיר מהחופשה שלכם בתאילנד? לכל זוג יש את השירים הללו שליוו תקופות במערכת היחסים והם עמוסים בזיכרונות. אתה יכול להפתיע את בת הזוג בפלייליסט מרגש.
  • יום כף בספא – אחד הדברים הרומנטיים ביותר שתוכלו לעשות זה לארגן לעצמכם יום פינוק בספא. זו יכולה להיות הפתעה מעולה ויכול אפילו להשתלב עם חופשה קצרה בבית מלון שיש בו ספא. כך כל אחד יזכה לטיפול אישי, אבל ביחד. ועבור הרווקים שביניכם, תוכלו לפנק את עצמכם בעיסוי בדירות דיסקרטיות בחיפה.

ואלו רק כמה מהרעיונות, אך בהחלט ניתן לעשות כל דבר שהוא מרגש ומגבש.

ELEL.co.il בלוג מאמרים ישראלי כתבות נוספות

נערות ליווי: הבנת התעשייה השנויה במחלוקת אך המתפשטת

נערות ליווי: הבנת התעשייה השנויה במחלוקת אך המתפשטת

נערות ליווי, הידועות גם כעובדות מין או נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. למרות היותם נושא טאבו, הביקוש…

כוכבות פורנו: לחקור את המציאות והייצוגים של תעשיית הסרטים למבוגרים

כוכבות פורנו: לחקור את המציאות והייצוגים של תעשיית הסרטים למבוגרים

בעולם של היום, תעשיית הסרטים למבוגרים הפכה לעסק של מיליארדי דולרים עם תפוצה עולמית. עם עליית האינטרנט והביקוש ההולך וגובר…

לחקור את עולם נערות הליווי: להבין את המקצוע ולנפץ סטיגמות

לחקור את עולם נערות הליווי: להבין את המקצוע ולנפץ סטיגמות

מקצוע הליווי קיים כבר מאות שנים, אך הוא ממשיך להיות ענף לא מובן וסטיגמה. לעתים קרובות מוקף מחלוקת ותפיסות שליליות,…